Svatební show Brno ve Vaňkovce - 23-24.1.2016
Svatební show Brno ve Vaňkovce - 23-24.1.2016

Svatební veletrh 2016 Brno - Svatební SHOW 23-24.1.2016


Vážené dámy, vážení pánové, milí zamilování.

Srdečně Vás zveme na velkolepou Svatební SHOW 23-24.1.2016. Svatební veletrh Brno, který se koná již šestým rokem v Adam Gallery, vedle galerie Vaňkovka, mapa ZDE . Svatební veletrh pro Vás pořádá svatební agentura NAIVE s.r.o. 

Jako jediný svatební veletrh Vám nabízíme možnost vyhrát ZDARMA:

  1. Kouzelnou svatbu zdarma s náležitostmi v hodnotě darů cca200.000,-
  2. Možnost vyhrát luxusní svatební šaty v hodnotě 60.000,- Kč. 
  3. Zapůjčení svatebních šatů zdarma dle výběru. 
  • Losování o tyto krásné ceny proběhne ze zakoupených svatebních losů za 20 a 50 Kč v SOBOTU 17:00 hodin a v NEDÉLI v 15:00 hodin

 

Představení:
Svatební SHOW je svatební veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá již šestým rokem svatební agentura Naïve s.r.o. Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.  Veletrh je nejenom výstavní ale i prodejní.

Nabídka:
V reprezentativním prostředí galerie Vám naši vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny (www.partylimuzina.cz), hudbu www.svatebnidj.cz , vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, svatební dorty a cukrový a hlavně bohatou zábavu.

A na co se můžete těšit:

  1. Módní přehlídky svatebních a společenských šatů . Módního návrháře.
  2. Bohatou svatební tombolu v sobotu i v neděli. Výtěžek bude věnován Dětskému domovu pro mentálně a sluchově postižené v Ivančicích za podpory nadačního fondu NIKE
  3. Souboj nevěst o pohádkové věno.
 

Vstupné:
Při příchodu pro Vás bude připraveno uvítací místo, kde si zakoupíte vstupenku v hodnotě 100,-Kč/den. Dostanete identifikační náramek. V ceně je zahrnut vstup do veškerých prostor veletrhu, na módní přehlídky a bohatý doprovodný program. Také obdržíte tištěného průvodce, kde naleznete popisy všech vystavovatelů a partnerů.